فروشگاه های ما

سایت ما را مشاهده کنید
شرکت ما در استان تهران

ایران – تهران ، خیابان دماوند

خ بلال حبشی تقاطع فردوسی پلاک ۲۰۱ واحد ۳

سوالات متداول کاربران

سوالاتی که از ما می پرسند

هدف ما در این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم. شرکت معماری و بازسازی ساختمان فرداد دکو با گرد آوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست و حداکثری از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام برساند.

با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام کلیه خدمات تخصصی طراحی داخلی، بازسازی نما، تخریب ساختمان، اجرای کابینت، گچ کاری و گچ بری، سیمان کاری، سنگ کاری، مقاوم سازی ساختمان، دیوار چینی، اجرای سقف کاذب، آسمان مجازی، کف سابی, کاشی کاری, اجرای کناف سقف و دیوار، برق کاری، لوله کشی، بنایی ساختمان، نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، پارکت و لمینت، قرنیز دکور چوب، پتینه و غیره در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت معماری فرداد دکو بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره  ۰۹۱۲۱۶۱۲۴۰۵ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۷۷۷۵۲۰۰۳ | ۰۲۱۷۷۷۵۳۰۰۶ در تماس باشید.

اطلاعات مربوط به ما

برای ارتباط با ما تماس بگیرید